Новата фризура на Цеца предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи

 

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Ражњатовиќ – Цеца на снимањето за новогодишна програма се појави во досега невидено издание. Всушност, Цеца цело внимание на јавноста и социјалните мрежи го привлече со нејзината нова фризура – плетенки на страна и остатокот од косата собрана во реп што ја прави да изгледа многу помлада.

 

 

Слични статии