Одмерен сексапил: Моника Белучи во едноставна црна креација на Интернационалниот Маракешки филмски фестивал

 

Моника Белучи оваа година беше дел од Интернационалниот Маракешки филмски фестивал. На манифестацијата, прекрасната холивудска актерка зрачеше со одмерен сексапил во едноставна црна креација со црно сако.

 

 

Слични статии