Меланија Трамп како божица во бел светкав фустан идеален за претстојната сезона

 

Меланија Трамп  на балот на Конгресот којшто се одржа во Белата куќа се појави како божица во фустан којшто е идеален за претстојната сезона. Меланија блесна во прекрасниот бел светкав фустан на модната куќа Céline и одржа краток говор во кој им посака добредојде на гостите и им ги честиташе Божиќните празници.

 

 

Слични статии